CHROBRY – Błękitni Stargard Szcz. 2:0 (1:0)

Pomarańczowo-czarni pokonali w kolejnym meczu II ligi zachodniej beniaminka ze Stargardu Szczecińskiego, dzięki czemu umocnili się na pozycji lidera rozgrywek. Mecz z Błękitnymi oglądało 1200 widzów, w tym 45-osobowa delegacja kibiców gości.

Przed rozpoczęciem meczu, obok kas naszego stadionu, odbyła się zapowiada zbiórka nakrętek dla chorego Jasia Walosa, chłopca który urodził się w marcu tego roku i choruje na obustronny brak kości piszczelowych. Ponadto kilkukrotnie pozdrawiamy Jasia podczas drugiej połowy spotkania.

Ogółem tego dnia w młynie jest nas trochę ponad stówkę. Przez cały mecz dopingujemy naszych piłkarzy – raz z lepszym, raz gorszym skutkiem. Momentami do dopingu podłącza się reszta stadionu, zwłaszcza po bramkach dla pomarańczowo-czarnych. Zawodnicy wygrywają z Błękitnymi 2:0 i przy remisie w meczu Górnik Wałbrzych – Rozwój Katowice, nasz Chrobry umocnił się na pozycji lidera II ligi zachodniej! Po końcowym gwizdku piłkarze podchodzą pod sektor i dziękują nam za doping, a my przypominamy im o tym, co wydarzy się 21 września w Wałbrzychu.

Goście pojawili się w Głogowie w 45 osób i przez całe spotkanie dopingowali swoich zawodników.

escort mersin