Chrobry Cię potrzebuje!

Za dwa dni pierwszy wiosenny mecz przy Wita Stwosza. Do Głogowa przyjeżdża kandydat do awansu, trzecia w ligowej tabeli Petra Płock. Przed naszymi piłkarzami bardzo trudne zadanie, które dodatkowo komplikuje sytuacja kadrowa. Tylu braków w kadrze nie było od bardzo dawna, co wpływa na sytuację wyjściową pomarańczowo-czarnych przed piątkowym meczem. Trzeba powiedzieć wprost – będzie bardzo trudno. I dlatego Chrobry Cię potrzebuje!

Już sytuacja kadrowa przed meczem w Chojnicach była mocno skomplikowana. Tam nie zagrał Piotrowski, Szczepaniak, Hudyma, Hirśkyj. Na mecz z płocczanami gotowy ma być pierwszy z wymienionych zawodników, jednak do grona pauzujących dołączyli Hałambiec, Michalec, Ziemniak (wszyscy za kartki) oraz kontuzjowany Ilków-Gołąb. W meczu z Chojniczanką udało się zdobyć ważną bramkę w 94. minucie i cenny punkt wrócił do Głogowa. W piątek zapowiada się jeszcze trudniejsze zadanie, dlatego bądź z nami i wspomóż dopingiem pomarańczowo-czarnych.

Nasz piątkowy rywal zajmuje obecnie 3. miejsce w ligowej tabeli. Co prawda w ostatni weekend przegrał u siebie z Zagłębiem 0:1, jednak strata Nafciarzy do miejsca premiowanego awansem wynosi tylko trzy punkty. W dwudziestu rozegranych dotąd spotkaniach, piłkarze z Płocka zdobyli 38 punktów, z czego większość na wyjazdach. To kolejny fakt pokazujący jak trudne zadanie przed podopiecznymi Ireneusza Mamrota.

Jak widać, już na starcie rundy, sytuacja pomarańczowo-czarnych jest nie do pozazdroszczenia. Kartki, kontuzje, brak pozwolenia dla ukraińskich nabytków – to wszystko mocno skomplikowało sytuację kadrową Chrobrego. Jednak, jak mawiał śp. Kazimierz Górski (patron stadionu naszego piątkowego rywala), dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe. W piątek widzimy się w sektorze Y i wspieramy nasz ukochany klub! Pokaż, że Chrobry jest dla Ciebie ważny i wspólnie powalczmy o korzystny wynik!

escort mersin