Chrobry Głogów – GKS Tychy (g. 18:00)

Za kilka godzin początek meczu Chrobry Głogów – GKS Tychy. Piłkarsko będzie to bardzo ważny mecz. Tyszanie zajmują obecnie miejsce w strefie barażowej i tracą do pomarańczowo-czarnych dwa punkty. Wygrana w dzisiejszym spotkaniu jest priorytetem, dlatego warto przyjść na stadion i dopingować nasz zespół!

Wygrana w meczu z Tychami dałaby pomarańczowo-czarnym ważne trzy punkty, które straciliśmy w końcówce meczu z Sandecją. W najbliższym czasie Chrobry zagra jeszcze z Arką Gdynia oraz Widzewem, czyli zespołami, które są w tabeli za nami. Po tych spotkaniach przyjdzie czas na derby w Legnicy. Wypadałoby w tych spotkaniach zdobyć jak największą liczbę punktów, a zdobywanie ich rozpocząć już dziś w Głogowie.

W sektorze gości pojawią się tyscy fani. W Głogowie pojawili się oni w 2012 roku. Teraz prawdopodobnie poprawią swoją liczbę. Spotkania z kibicami przyjezdnych są zawsze bardziej interesujące niż te, w których klatka jest pusta. Dzisiejszy mecz zapowiada się więc interesująco zarówno pod kątem sportowym, jak i kibicowskim. Nie pozostaje nic innego, jak spędzić piątkowy wieczór przy Wita Stwosza!

escort mersin