Chrobry Głogów – Jagiellonia Białystok (g. 18:00)

Za niecałe 8 godzin pomarańczowo-czarni staną do walki o kolejną rundę piłkarskiego Pucharu Polski. W 1/16 finału rywalem naszej drużyny będzie ekstraklasowa Jagiellonia Białystok. Zapowiada się ciekawe, ale też trudne dla naszych zawodników spotkanie. Interesująco powinno być także na trybunach. W sektorze gości nie zabraknie bowiem kibiców Jagi, natomiast grupa ultras przygotowała na ten mecz coś specjalnego.

Pierwszy gwizdek w meczu o godz. 18:00. Przypominamy, że na mecz przychodzimy na pomarańczowo. Pogoda wprawdzie wymarzona nie jest, ale dla chcącego nic trudnego. Wspólnie sprawmy, by sektor dobrze prezentował się wizualnie. Trzy lata temu podczas meczu z Lechem Poznań sektor „Y” był pomarańczowy. Pora powtórzyć to podczas dzisiejszego meczu z Jagą!

W Głogowie pojawią się kibice Jagiellonii. Po poniedziałkowym wyjeździe do Łęcznej, Głogów jest ich kolejnym celem. Sześciomiesięczna przerwa zrobiła swoje i fani z Białegostoku z pewnością odczuwają głód wyjazdowy. Po Stomilu, będzie to więc kolejny mecz z nieco większą grupą przyjezdnych.

Faworytem meczu będzie Jagiellonia, jednak puchary mają to do siebie, że często zdarzają się w nich niespodzianki. Dalego szukać nie trzeba. Wczoraj trzecioligowa Ostrovia Ostrów pokonała Ruch Chorzów, natomiast Lechia Gdańsk poległa w drugoligowej Stalowej Woli. Miejmy nadzieję, że do grona 1/8 finału dołączy także Chrobry. Zadanie z pewnością do łatwy należeć nie będzie, ale dopóki piłka w grze… Zwycięzca pary Chrobry – Jagiellonia zmierzy się z Lechem Poznań, który wczoraj uporał się z krakowską Wisłą. Jeśli awansujemy, „Kolejorz” przyjedzie na Wita Stwosza. Nie wybiegajmy jednak w przyszłość. Dziś najważniejszy jest mecz z Jagą, dlatego widzimy się na stadionie!

Przypominamy również, że cały czas dostępne są vlepki ChG. Do nabycia będą dziś przy gnieździe w sektorze „Y”. Cena: 5zł/komplet.

TYLKO CHROBRY!

escort mersin