Chrobry Głogów – Puszcza Niepołomice 2:3 (1:3)

Chrobry uległ przy WS3 po zaciętym pojedynku ekipie z Niepołomic 2:3. Bramki dla Pomarańczowo-czarnych strzelił Rafał Maćkowski w 25 minucie oraz z rzutu karnego w 89 minucie Przemysław Stolc, bramki dla gości zdobyli Drzazga oraz dwukrotnie były piłkarz ekipy z Głogowa Łukasz Szczepaniak.

CHROBRY GŁOGÓW – PUSZCZA NIEPOŁOMICE 2:3 (1:3)

0:1 Drzazga 11′

1:1 Maćkowski 25′

1:2 Szczepaniak 31′

1:3 Szczepaniak 37′

2:3 Stolc 89′(k)

Chrobry: Mateusz Abramowicz – Michał Ilków-Gołąb, Michał Michalec, Marek Wasiluk, Przemysław Stolc – Bartosz Machaj (68′ Jakub Bach), Michał Pawlik, Łukasz Zejdler (59’Robert Mandrysz), Rafał Maćkowski, Serhij Napołow (46’amian Kowalczyk) -Konrad Kaczmarek.

Puszcza: Miłosz Mleczko – Łukasz Furtak, Michał Czarny, Piotr Stawarczyk, Michał Mikołajczyk – Łukasz Szczepaniak (76’Patryk Fryc), Marcin Stefanik, Longinus Uwakwe (87’Marcin Orłowski), Hubert Tomalski, Wiktor Żytek – Krzysztof Drzazga (81′ Marcel Kotwica).

Żółte kartki: Stolc(Chrobry) – Tomalski, Furtak, Mikołajczyk(Puszcza).