Chrobry Głogów – Stomil Olsztyn 2:0 (1:0)

Chrobry ograła na własnym boisku piłkarzy z  Olsztyna 2:0. bramki dla Chrobrego strzelił Michalec w 7 minucie oraz Kowalczyk w 85 minucie. Jest to kolejne zwycięstwo w lidze która napawa wielkim optymizmem. Po 12 kolejkach Chrobry zgromadził 18 punktów i zajmuje pewne miejsce w czołowej dziesiątce Fortuny 1 ligi.

CHROBRY GŁOGÓW – STOMIL OLSZTYN 2:0(1:0)

1:0 Michalec 7′

2:0 Kowalczyk 85′

Chrobry: Mateusz Abramowicz – Michał Ilków-Gołąb (43′ Oskar Repka), Przemysław Stolc, Michał Michalec, Jarosław Ratajczak – Rafał Maćkowski (66’Bartosz Machaj), Michał Pawlik, Łukasz Zejdler, Michał Borecki (55′ Damian Sędziak), Serhij Napołow – Damian Kowalczyk.

Stomil: Piotr Skiba – Janusz Bucholc, Szymon Jarosz, Tomasz Wełnicki, Lukáš Kubáň – Dominik Kun (69’Tomasz Zając), Miłosz Trojak, Marcin Stromecki (77’Łukasz Jegliński), Grzegorz Lech, Piotr Głowacki – Michał Góral (71′ Rafał Śledź).

Żółte kartki: Maćkowski, Pawlik, Ratajczak(Chrobry) – Głowacki, Stromecki(Stomil).

Sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec).