Chrobry jako spółka – teraz to już kwestia czasu

Po tym, jak radni miejscy we wtorek zaakceptowali przekształcenie się Głogowskich Obiektów Sportowych w spółkę akcyjną, droga do Chrobrego Głogów funkcjonującego jako spółka na bazie GOS-u już niewielka.
– W tym momencie kancelaria prawna przystąpiła do przekształcenia. Całą procedurę zakończy walne zebranie członków klubu, które będzie musiało opowiedzieć się za włączeniem w nowe struktury, i zgłoszenie spółki do piłkarskiego związku. Teraz to już bardziej kwestia czasu, niczego innego – powiedział Przemysław Bożek z Chrobrego. Od kolejnego sezonu-zapewne już nowego Chrobrego.

– Bardzo dziękuję za wsparcie. To ważne. Dziękuję też wszystkim radnym. Nawet tym, którzy stali po drugiej stronie, specjalnie czy nie. Mam jednak nadzieję, że nie byli przeciwnikami, a ich postawa wynikała z małej dawki informacji na temat spółki. We wszystkim bardzo pomógł Leszek Rybak, który mocno zabiegał o zmianę. Osobiście cieszę się, że docierały argumenty nie tylko ekonomiczne, ale także historyczne, że Chrobry jest dumą miasta, która potrzebuje takiego ratunku – dodał Przemysław Bożek.

escort mersin