Chrobry – Sandecja 1:1

Remisem 1:1 zakończyło się spotkanie 22. kolejki piłkarskiej I ligi pomiędzy Chrobrym Głogów a Sandecją Nowy Sącz. Jako pierwsi bramkę strzelili goście, którzy prowadzili od 54. minuty gry. Sześć minut później wyrównał Damian Sędziak, który strzelił bramkę numer 300 dla Chrobrego na zapleczu ekstraklasy. Mecz zakończył się podziałem punktów.

CHROBRY GŁOGÓW – SANDECJA NOWY SĄCZ 1:1 (0:0)
0:1 Małkowski 54
1:1 Sędziak 61
W 49 minucie Wojciech Trochim (Sandecja) nie wykorzystał rzutu karnego (Karol Szymański obronił).

CHROBRY: Szymański – Ilków-Gołąb, Horoszkiewicz, Lafrance (46. Długołęcki), Samiec, Machaj B. (55. Michalec), Drewniak, Machaj M. (78. Malinowski), Sędziak, Szczepaniak, Górski.

SANDECJA: Radliński – Szarek, Cseh, Szufryn, Słaby, Baran, Dudzic (80. Ćtvrtnićek), Małkowski, Trochim, Piszczek (67. Sobotka), Nather.

ŻÓŁTE KARTKI: Lafrance, Machaj B., Michalec, Sędziak, Drewniak – Małkowski, Szufryn.

CZERWONE KARTKI: Ilków-Gołąb 48 (Chrobry – za faul).
SĘDZIA: Łukasz Bednarek (Koszalin).
WIDZÓW: 0 (bez udziału publiczności).