Chrobry – Warta Poznań (0:0): relacja

Bezbramkowym remisem zakończył się sobotni mecz Chrobrego Głogów z Wartą Poznań. Pomarańczowo-czarni mogli liczyć na wsparcie przez pełne 90 minut trwania spotkania. W sektorze gości pojawiła się ponad 30-osobowa grupa kibiców z Poznania.

Pojedynek z Wartą zapowiadał się interesująco, gdyż naprzeciwko siebie stanęło dwóch kandydatów do awansu na zaplecze ekstraklasy. Podobnie jak w meczu rozegranym w Poznaniu, tak i teraz, kibice nie obejrzeli ani jednej bramki. Najlepszą okazję do tego miał nasz kapitan Łukasz Szczepaniak, który w drugiej połowie zmarnował rzut karny. Tym większa szkoda, bowiem punkty potraciły inne zespoły z czołówki i była szansa na to, by odskoczyć na kilka punktów reszcie stawki…

Nas tego dnia w młynie do 150 osób w najlepszym momencie. Na płocie wieszamy 5 flag oraz trans PDW i reklamujący zbliżające się derby z Górnikiem Wałbrzych. Prezentujemy również flagowisko z pomarańczowo-czarnych kraciastych machajek. Doping tego dnia stał na niezłym poziomie, jednak nie pomogło to naszym zawodnikom i mecz zakończył się remisem. W sektorze gości pojawiło się 34 Warciarzy z jedną flagą na płocie. Prezentują dwie oprawy – pierwsza sektorówka, natomiast później flagowisko.

Przed nami prawdziwy maraton! W sobotę jedziemy do Stargardu Szczecińskiego, w środę w Głogowie mecz z Górnikiem Wałbrzych, a kilka dni później wyjazd do Sosnowca. Kwiecień tylko z Chrobrym!

escort mersin