Chrobry – Widzew 3:2

Piłkarze Chrobrego pokonali po emocjonującym spotkaniu łódzki Widzew 3:2 i zdobyli dwudzieste punkty w obecnym sezonie. Pomarańczowo-czarni prowadzili do przerwy 2:0, jednak w pewnym momencie przyjezdni doprowadzili nawet do remisu. Ostatecznie komplet punktów został w Głogowie, co sprawia, że do derbów w Legnicy przystąpimy w dobrych nastrojach.

Mecz z Widzewem trzeba było wygrać. Po porażkach w Nowym Sączu oraz Gdyni, pomarańczowo-czarni musieli nadrabiać punkty w meczach u siebie. Do wygranej z GKS-em Tychy, nasz zespół dołożył trzy oczka z meczu z Widzewem. W sobotę czeka nas wyjazd do Legnicy, natomiast później dwa mecze przyszłej rundy, ale rozegrane jeszcze przed przerwą zimową – z Niecieczą oraz Flotą Świnoujście.