CHROBRY – Zagłębie: sprawy organizacyjne!

Już za kilkadziesiąt godzin być może najciekawsze spotkanie przy Wita Stwosza w tym sezonie. O godzinie 19.46 piłkarze Chrobrego rozpoczną walkę o komplet punktów z Zagłębiem Sosnowiec. Sam mecz będzie pierwszym przy sztucznym oświetleniu na naszym stadionie. W rozwinięciu newsa kilka spraw organizacyjnych przed tym spotkaniem.

– Mecz Chrobry – Zagłębie zaczyna się o godzinie 19.46, ale w sektorze Y widzimy się już o godzinie 19! Niech każdy o tym pamięta!

– Każdy przychodzi do sektora Y i daje z siebie 1946% Mecz z Zagłębiem będzie jednym z najważniejszych w historii Chrobrego, dlatego musimy pokazać się z jak najlepszej strony. Będą kibice gości, także nasz doping musi stać na najwyższym poziomie! Nawet w przypadku niekorzystnego wyniku (odpukać!) dajemy z siebie wszystko! Każdy śpiewa i nie ma, że boli!

– Do sektora Y przychodzimy z szalikiem. W ostatnim czasie w młynie nie wszyscy mieli ze sobą szale, dlatego najwyższa pora to zmienić. Jeśli ktoś nie posiada szalika (to w ogóle możliwe?) to ma czas na zakup do jutra, do godziny 19.

– W przerwie każdy zostaje w sektorze (a jak już koniecznie musi wyjść, to niech wróci pod koniec przerwy). W drugiej połowie nasza liczba w młynie może być jedynie wyższa w porównaniu do pierwszej, dlatego każdy wraca na swoje miejsce. Wracajcie zanim rozpocznie się druga połowa!

– Każdy słucha osób decyzyjnych, a doping prowadzi jedynie osoba znajdująca się na gnieździe! Nikt inny nie prowadzi dopingu samodzielnie, do tego są wyznaczone osoby i należy się tego trzymać.

– W przerwie meczu zbierane będą pieniądze do puszki, dlatego niech każdy przygotuje jakieś drobne (grubszymi też nie pogardzimy ;)). Każdy pieniądz się przyda, a efekty pracy grupy Ultras Chrobry będą widoczne w najbliższym czasie.

POKAŻMY WSZYSTKIM, JAK POTRAFIĄ BAWIĆ SIĘ KIBICE CHROBREGO!