Chrobry zagra dla Adama i Bogatyni

Co prawda w sobotę pierwsza drużyna pauzuje w rozgrywkach ligowych, nie znaczy to jednak, że weekendowy dzień upłynie bez śladu Chrobrego. Tego dnia, o godz. 17:30 na drugiej płycie Głogowskich Obiektów Sportowych, dojdzie do rywalizacji pomiędzy drużynami oldbojów Chrobrego Głogów i Zagłębia Lubin. Samo spotkanie jest jednak tłem dla zainicjowanej przez klub akcji charytatywnej.

Za sprawą pokazowego widowiska, MZKS Chrobry włączy się w finansową pomoc dla 17-letniego Adama Kaszuby, wychowanka Chrobrego, który zmaga się z zagrażającą życiu białaczką, co wymaga długotrwałego leczenia, oraz dla mieszkańców Bogatyni, miejscowości, która wciąż odczuwa skutki powodzi.

Pomóc będzie można na kilka różnych sposobów. Nie tylko wrzucając symboliczną kwotę do jednej z sześciu puszek, ale także licytując m.in. tzw. „zestaw kibica”, czyli stertę klubowych pamiątek, piłki z podpisami zawodników bądź koszulki reprezentacji Polski i Bayeru Leverkusen, w których walczył na światowych boiskach Radosław Kałużny. Licytacja będzie odrębnym punktem sobotniego wydarzenia.

Jeśli ktoś z Was nie będzie mógł uczestniczyć sobotniego popołudnia w widowisku, ma okazję wesprzeć akcję w jeszcze inny sposób, wpłacając środki na specjalnie uruchomione konta. Jeśli więc chcesz pomóc w leczeniu Adama bądź mieszkańcom Bogatyni w odzyskaniu normalnego życia, wpłać daną kwotę na konto:

58 1160 2202 0000 0001 7019 8191 z tytułem Adam Kaszuba
MZKS Chrobry Głogów
ul. Wita Stwosza 3
67-200 Głogów

lub

58 1160 2202 0000 0001 7019 8076 z tytułem Bogatynia
MZKS Chrobry Głogów
ul. Wita Stwosza 3
67-200 Głogów

Wstęp na mecz oldbojów Chrobrego z Zagłębiem jest bezpłatny. Wejście będzie odbywać się od strony budynku klubowego. Zapraszamy!