Do Kątów Wrocławskich, mimo zakazu, jedziemy!

W sobotę 9 kwietnia Chrobry zagra w Kątach Wrocławskich z miejscowym Motobi. Jak już wiemy, działacze Motobi nie po raz pierwszy wyszli z założenia, że bardziej opłacalna będzie organizacja meczu bez udziału publiczności. My jednak tym razem robimy swoje i jedziemy! Wszyscy!
Cały czas wierzymy, że włodarze klubu z Kątów Wrocławskich zmienią zdanie, ale jeśli nie, co bardziej prawdopodobne, będziemy oglądać spotkanie zza płotu. Tak, jak w Osiecznicy, tyle że w Kątach warunki widokowe oferowane przez pobyt na samej ulicy są nieporównywalnie lepsze. Do tego mamy prawo. Nie można się tak łatwo poddawać, bo inaczej, wiedząc, że wystarczy jeden papierek i po sprawie, klubów niechcących u siebie kibiców przybywa. Jeśli mielibyśmy dostosowywać do śmiesznych zakazów, nagle okazałoby się, że w przeciągu całej rundy może dwukrotnie udałoby się gdzieś pojechać. Parodia. Tak nie będzie.
Zbieramy się w sobotę 9 kwietnia o godz. 12 pod halą widowiskowo-sportową. Wyjazd kwadrans później. Koszt całej wyprawy wynosi 20 zł, a powrót z rozpoczynającego się o godz. 15 meczu ok. 19.