Dobiega końca pierwszy tydzień zimowych ferii.

Dla dzieci ze świetlic terapeutycznych świetliki i u świętego mikołaja spędziły go na sportowo. Dziś w sali gimnastycznej zespołu szkół zawodowych również na sportowo podsumowano cykl zawodów. Okazało się, że członkowie Klubu Kibica potrafią kibicować nie tylko piłkarzom Chrobrego Głogów, ale także swym o wiele młodszym kolegom…

Dla dzieci ze świetlic terapeutycznych świetliki i u świętego mikołaja spędziły go na sportowo. Dziś w sali gimnastycznej zespołu szkół zawodowych również na sportowo podsumowano cykl zawodów. Okazało się, że członkowie Klubu Kibica potrafią kibicować nie tylko piłkarzom Chrobrego Głogów, ale także swym o wiele młodszym kolegom. Szalikowcy czynnie włączyli się w organizację dzisiejszej imprezy. Ze świetlicą i z panią Krasicką już wcześniej współpracowaliśmy. Poprosiła nas żebyśmy pokazali dzieciom jak się kibicuje. Nam też oczywiście zależy żeby pokazać dzieciom jak jest fajnie na stadionie, jak a może być tam dobra zabawa.

Chcemy żeby jak najwięcej ludzi przychodziło na stadion, szczególnie tych młodych mówi rzecznik szalikowców chrobrego igor chojnacki. Od wtorku, dzieci biorące udział w zajęciach organizowanych przez świetliki spotykały się w sali gimnastycznej mechanika. Gry i zabawy przygotowali dla nich nauczyciele zespołu szkół zawodowych. Jestem pełna podziwu dla tych ludzi, którzy poświęcają nam tyle czasu, energii i uwagi w swym czasie wolnym. Do zabawy zaprosiliśmy dzieci ze świetlicy u świętego mikołaja i dzieci z gminy kotla powiedziała nam mirosława krasicka kierowniczka dziennego ośrodka opiekuńczego. Sportowe zajęcia każdego dnia wyglądały inaczej. Codzienne konkurencje były rozgrywane pod innym hasłem. Dziś wybraliśmy najciekawsze konkurencje spośród tych rozgrywanych w tygodniu i rozgrywamy wielki finał powiedziała nam jedna z organizatorek zawodów małgorzata frąszczak. Na parkiecie dzieci walczyły jak małe lwy, jednak najważniejsza była zabawa, a zdaniem uczestników imprezy była ona super.

Skomentuj na FORUM.

źródło: Radio Elka Głogów, www.glogow.info.pl

escort mersin