Dostępny sierpniowy numer „TMK”

W sklepie „Stokrotka” (ul. Armii Krajowej) dostępny jest sierpniowy numer czasopisma „To My Kibice”. W nim znalazło się 14 reportaży z najciekawszych spotkań miesiąca, w tym euro-pucharowych gier polskich drużyn. Cena to 8,90 zł. Zachęcamy do odwiedzania sklepu i nabywania gazetki.

W NUMERZE:

14 reportaży z najciekawszych meczów miesiąca:

Legia Warszawa – Sandecja Nowy Sącz

Arka Gdynia – FC Midtjylland

FC Utrecht-Lech Poznań

Górnik Zabrze-Wisła Kraków

Dinamo Batumi-Jagiellonia Białystok

Gabala FK-Jagiellonia Białystok

Lech Poznań-Pelister Bitola

Pelister Bitola-Lech Poznań

FK Haugesund-Lech Poznań

Marienhamn-Legia Warszawa

FC Astana-Legia Warszawa

Lech Poznań-Sandecja Nowy Sącz

ROW Rybnik-Górnik Zabrze (PP)

Chełmianka Chełm-Zagłębie Sosnowiec (PP)

Głównym tematem numeru jest „Ruch Chorzów Story” – obszernie napisana historia kibiców Niebieskich, od najwcześniejszych lat, przez burzliwe lata 90, śląskie awantury, aż po dziś! Artykuł zajmuje blisko 20 stron!

W cyklu „Wywiad TMK” polecamy rozmowę z kibicami Hutnika Nowa Huta! Rozmawiamy głównie o sprawach aktualnych m.in. o sytuacji kibicowskiej HKS-u w Grodzie Kraka, kibolskich układach, a także o realiach prowadzenia klubu i młyna w IV lidze.

„200 wyjazdów na szlaku” to obszerny artykuł, w którym swoje wspomnienia zebrał Bomba – znany kibic Pogoni Lębork. Klub, kadra, rozmaite problemy na szlaku, ciągłe wyjazdy i melanże – wariackie życie bez kompromisów, w którym nasz rozmówca dosłownie otarł się o śmierć. Polecamy!

W numerze znajdziecie też Rankingi Wyjazdowe Ekstraklasy i I ligi, w których podsumowujemy zarówno rundę wiosenną, jak również cały sezon 2016/2017.

W sierpniowym TMK publikujemy również felieton „Suma zysków i strat”.

Ponadto w numerze stałe pozycje:

„To & owo na bojowo”

„To & Owo Pacanowo”

„Żużel pod lupą TMK”

galeria zdjęć

escort mersin