Dwa tygodnie do prezentacji

Tylko dwa tygodnie dzielą nas od dziewiątej już prezentacji drużyn Chrobrego Głogów. Tegoroczne wydarzenie zaplanowano na piątek 27 lutego i tradycyjnie odbędzie się ono w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Wita Stwosza. Początek zaplanowano na godz. 18:00. Podobnie jak w poprzednich latach, spotykamy się na balkonie za bramką, skąd będzie prowadzony doping dla wszystkich zawodników reprezentujących pomarańczowo-czarne barwy.

Pierwsza prezentacja drużyn ChG odbyła się 11 marca 2007 roku i zapoczątkowała nową tradycję. Od tego czasu, przed każdą rundą wiosenną, kibice oraz sympatycy głogowskiej drużyny mają okazję zobaczyć wszystkich piłkarzy grających z herbem Chrobrego w jednym miejscu. Każda prezentacja to setki piłkarzy z wszystkich kategorii wiekowych, tysiące kibiców oraz głośny, fanatyczny doping i oprawy. Nie inaczej będzie w tym roku.

Temat prezentacji będzie jeszcze poruszany na naszej stronie w najbliższych dniach, jednak już dzisiaj gorąco zachęcamy do spędzenia tego piątkowego wieczoru z Chrobrym!

escort mersin