Godnie rozpoczęliśmy, godnie zakończmy!

Już za dwa dni piłkarze Chrobrego zagrają ostatni mecz w obecnym sezonie, a po nim czeka nas dłuższa przerwa. Jak wiadomo, okres między rozgrywkami jest niezbyt lubiany przez kibiców, dlatego pokażmy się w ostatnim meczu z jak najlepszej strony i godnie zakończmy ten sezon, zwłaszcza, że inauguracja ligi na trybunach wyszła nam naprawdę dobrze.

Sobotni mecz z Bytovią Bytów wprawdzie tak ciekawy pod względem kibicowskim nie będzie, ale mimo to powinniśmy pokazać się z jak najlepszej strony i godnie zakończyć udany dla nas sezon. Zwłaszcza, że po tym spotkaniu czeka nas dłuższa przerwa od meczów przy Wita Stwosza czy przede wszystkim wyjazdów za naszą ukochaną drużyną i zapewne niejeden z nas mocno to odczuję. Zmobilizujmy się zatem raz jeszcze i udanie zakończmy pierwszy po awansie sezon w drugiej lidze.

Ostatni mecz sezonu rozpocznie się o godzinie 17.00, ale w sektorze „Y” spotykamy się nieco wcześniej. W najbardziej fanatycznej części stadionu obowiązuje oczywiście stosowny ubiór, dlatego każdy przychodzi w pomarańczowej koszulce i z szalikiem, a także przygotowuje się na 90 minut głośnego dopingu!

Sobotnie spotkanie z Bytovią będzie kolejną okazją do kupienia zgodowych vlepek. Będą one sprzedawane w przerwie meczu, przy gnieździe w naszym sektorze, a koszt jednego kompletu to 5 złotych. Przypominamy również o wrzucaniu pieniędzy do puszki – im więcej uda się uzbierać, tym ciekawsze będą nasze oprawy podczas spotkań w następnym sezonie!

Piątek będzie ostatnim dniem przedsprzedaży biletów na ten mecz. Wejściówki można nabyć w pływalni „Chrobry” w godzinach 8.00-21.00. Przypominamy, że tych kibiców, którzy kupili wejściówki w przedsprzedaży na wcześniejszy mecz z GKS-em Tychy, za jego okazaniem obowiązuje promocja – odbiór biletu w przedsprzedaży za jedyne 5 zł. Z okazji przypadającego w sobotę Dnia Matki, przygotowano jeszcze jedną promocję: mamom, a także ich młodszym pociechom przysługuje przypadający na jedną osobę bilet w cenie tylko 1 zł. Warunkiem jest fizyczne zgłoszenie się do punktu sprzedaży w takiej ilości osób, jaka ma zostać objęta promocją. Zachęcamy zatem do spędzenia soboty przy Wita Stwosza!