Górą rezerwy Górnika

Piłkarze rezerw Chrobrego Głogów przegrali w ostatniej kolejce rundy jesiennej z drugą ekipą Górnika Polkowice 2:3 (2:2). Już w 34. minucie było 2:0 dla polkowiczan, których przewaga momentami była bardzo wyraźna. Głogowianie jednak jeszcze w tej odsłonie zdołali doprowadzić do wyrównania, o czym przesądzały celne trafienia Marka Gródeckiego, w tym raz bezpośrednio z rzutu wolnego. Po zmianie stron inicjatywę przejęli pomarańczowo-czarni i mieli doskonałe szanse ku temu, aby potwierdzić to zdobyczą bramkową. Mateusz Hałambiec z wolnego uderzył bardzo mocno, ale minimalnie niecelnie, zaś Krystian Kowalski, po podaniu wzdłuż bramki od Gródeckiego, z kilku metrów nie zaskoczył golkipera Górnika. Co nie udało się drugiej ekipie Chrobrego, wyszło przyjezdnym w 73. minucie. Podopieczni Jarosława Wielgusa jeszcze bardziej usiedli na rywalu, jednak zapędom w pole karne gości zabrakło skutecznego wykończenia.
W barwach Górnika II pierwsze 45 minut zagrał Damian Ałdaś, do niedawna piłkarz MZKS-u.

Klasa O: Chrobry II Głogów – Górnik II Polkowice 2:3 (2:2)
Bramki: Gródecki 35 45 – 14 34 73.
Chrobry II: Stepokura – Herbuś (79 Strzelecki), Przewocki, Papuszka, Jabłoński (60 Sybis), Wolbaum, Hałambiec, Filbier (77 Kumczyk), Dopierała, Gródecki, Kowalski.
Widzów: ok. 100.