Juniorzy młodsi Lucjana Stelmacha zaczynają ligę

W sobotę nie pierwsza drużyna, a juniorzy młodsi II zainaugurują walkę o ligowe punkty w wykonaniu Chrobrego. Młodych graczy głogowskiego klubu czeka zaległy mecz 13. kolejki klasy okręgowej juniorów młodszych, w ramach którego podejmą na własnym terenie Iskrę Kochlice. Podopieczni Lucjana Stelmacha w 11 rozegranych spotkaniach zgromadzili 8 punktów i zajmują 10. miejsce w lidze. Iskra siedzi Chrobremu na ogonie, więc pojedynek zapowiada się ciekawie. Początek o godz. 14:00 na III płycie.

Wcześniej na płytę wyjdą liderzy obu juniorskich klas okręgowych, ale zagrają towarzysko. Najpierw, o godz. 10:00 ci starsi, a o 11:30 pierwsza ekipa młodszych. Rywalem obu będzie kolejny przedstawiciel lig dolnośląskich, tym razem legnicka Miedź. Oba spotkania na III płycie. Juniorzy starsi Miedzi zajmują 6. lokatę w swojej grupie, a młodsi są liderem w swojej.

W środę obie drużyny juniorów młodszych zagrały między sobą gierkę kontrolną. Lepsi okazali się podopieczni Andrzeja Bilińskiego, którzy wygrali 7:3. Dla zwycięzców pięć bramek zdobył Kamil Piotrowski, a po jednej Mateusz Kłosowski oraz Paweł Zieliński. Po drugiej stronie na listę strzelców wpisywał się tylko Jacek Ratejewski.

autorzy: Pcheła17 / Fuler