Jutro o 19 mecz z MKS-em Kluczbork

Koniec sezonu 2012/2013 coraz bliżej. Przed nami dwa ostatnie domowe spotkania: jutro o 19 podejmiemy MKS Kluczbork, natomiast w piątek 14 czerwca wielki hit – Górnik Wałbrzych! Potraktujmy oba te mecze poważnie. Pierwsza okazja do pokazania swojego fanatyzmu już jutro!

Mecz z MKS-em Kluczbork rozpocznie się o godzinie 19. Jest to końcówka sezonu, dlatego namawiajcie znajomych, bierzcie pomarańczowe koszulki oraz szaliki i pokażmy się z jak najlepszej strony! MKS to niewygodny przeciwnik dla naszego zespołu, o czym dobitnie świadczą statystyki, dlatego wspomóżmy nasz zespół głośnym dopingiem, bo ten na pewno się przyda! Mimo zdobycia jednego punktu w dwóch ostatnich wyjazdowych spotkaniach z pretendentami do awansu, nasz Chrobry pokazał się bardzo dobrze od strony sportowej, dlatego warto przyjść na sobotnie spotkanie z Kluczborkiem i dopingować pomarańczowo-czarnych!

14 czerwca czeka nas wielki hit – mecz z Górnikiem Wałbrzych. Więcej informacji na temat spotkania podamy jutro w sektorze Y oraz w kolejnych dniach na naszej stronie. Warto być z nami!