Kolejna wysoka wygrana Stilonu

Piłkarze Stilonu Gorzów znów wygrywają. Tym razem podopieczni Tomasza Jeża łatwo rozprawili się z Polonią Słubice, którą ograli na wyjeździe 3:0. Gorzowski zespół jest liderem IV lubuskiej, ale tyle samo punktów ma na koncie druga Formacja Port 2000 Mostki.

Piłkarze Stilonu szybko rozwiązali worek z bramkami, bo już w 5. minucie meczu na listę strzelców wpisał się Paweł Posmyk. Przed przerwą podwyższył jeszcze Mateusz Trachimowicz, a siedem minut przed końcem znów dał o sobie znać Posmyk, który ustalił wynik spotkania.

Polonia Słubice – Stilon Gorzów 0:3 (0:2)
0:1 Paweł Posmyk (5′)
0:2 Mateusz Trachimowicz (33′)
0:3 Paweł Posmyk (83′)

W Słubicach pojawiło się 170 kibiców Stilonu. W tym dniu swój debiut miała nowa fana naszych zgodowiczów. Galeria z tego meczu jest dostępna na stronie www.around-the-ground.com.