Koniec przygody z Pucharem Polski

Pomarańczowo-czarni podobnie jak przed trzema laty zakończyli swoją pucharową przygodę w 1/16 finału rozgrywek. Mimo objęcia prowadzenia na początku drugiej połowy, piłkarze Jagiellonii zdołali strzelić trzy bramki i to oni zmierzą się w kolejnej rundzie z Lechem Poznań. Chrobry przegrał i odpadł z rozgrywek, ale nie mamy czego się wstydzić. Nasza drużyna zagrała niezły mecz, ale kolejny raz brakło skuteczności. Zwłaszcza w pierwszej połowie, kiedy to nasz zespół przeważał na boisku.

Cytując klasyk „Nic się nie stało…”. Pomarańczowo-czarni wypadli całkiem nieźle na tle ekstraklasowej Jagiellonii i w 49. minucie zasłużenie objęli prowadzenie. Jagiellonia swoje bramki zdobywała w 60. oraz 88. minucie gry, a gol na 3:1 był efektem „postawienia wszystkiego na jedną kartę” i obecności bramkarza Sławomira Janickiego w polu karnym gości.

Lekki niedosyt z pewnością pozostaje, bo Chrobry zagrał całkiem niezłe zawody, zwłaszcza w pierwszej połowie. Podobnie jak w meczu ze Stomilem, to przyjezdni zadali trzy ciosy w drugiej połowie i Chrobry zszedł z boiska pokonany. Teraz czas na mecz ligowy. W niedzielę do Głogowa przyjeżdża Olimpia Grudziądz.

Niedługo na stronie pojawi się relacja z trybun.

Chrobry Głogów – Jagiellonia Białystok 1:3 (0:0)
Widzów: 1800

escort mersin