LDJ: przekonujące zwycięstwa juniorów

W niedzielnych meczach Ligi Dolnośląskiej Juniorów oba zespoły Chrobrego Głogów zwyciężały bardzo pewnie. Juniorzy starsi rozgromili Polonię Świdnica 7:0, a młodsi wcale nie chcieli być od nich aż tak gorsi i swój mecz wygrali 5:0.

Tomasz Ficner, trener JS; Rywal nie należał do wymagających, ale i takie zwycięstwa cieszą. W końcu rzadko wygrywa się w lidze tak wysoko. Najważniejsze jednak, że nasza gra wygląda coraz lepiej, co pozwala być optymistą.

Andrzej Biliński, trener JM: Nie było to jednostronne widowisko, choć tak może się wydawać. W pierwszej połowie oddaliśmy pole przeciwnikowi, czekając na kontry. Zrobiliśmy to jednak świadomie, aby przede wszystkim zabezpieczyć tyły. To zaowocowało jedną bramką. Druga połowa to już zdecydowana przewaga z naszej strony. Cały czas graliśmy bardzo agresywnie, goście nie wytrzymali kondycyjnie, stąd kolejne cztery gole. Cieszy to, że w stosunku do poprzednich spotkań poprawiliśmy skuteczność i ogólnie to, jak zaprezentował się grający bez pięciu podstawowych ludzi zespół.

LDJS: Chrobry Głogów – Polonia Świdnica 7:0 (2:0)
Bramki (Chrobry): Kuczer x2, Przymus J. (k), Przymus J., Belica, Szewczyk, Kycej.
Chrobry: Kubik – Jakubiak, Ciurej, Gruszecki, Szewczyk, Przymus J. (65 Adamczewski), Ratajewski (60 Maksymczuk), Oborski, Kozak (65 Kuczer), Kozołubski (60 Kycej), Belica (70 Przymus P.).
Żółte kartki (Chrobry): Jakubiak.

LDJM: Chrobry Głogów – Polonia Świdnica 5:0 (1:0)
Bramki (Chrobry): Obiała x2, Kuczer, Falkiewicz, sam.
Chrobry: Murdzek R. – Murdzek P., Kuźmin, Stefanów, Wasiluk, Kuncewicz, Wośkowiak, Zdziechowicz, Olszanowski, Kuczer, Balcerowski. Grali także: Hubisz, Bednarski, Falkiewicz, Obiała, Dragan, Łętkowski, Cieślak.
Żółte kartki (Chrobry): Kuncewicz, Zdziechowicz.