LDTiM: jeden punkt z terenu Zagłębia

2:2 i porażka 0:7 – tak przedstawia się środowy dorobek zespołów Chrobrego Głogów rywalizujących w Lidze Dolnośląskiej Trampkarzy i Młodzików. W 21 kolejce punkty faworyzowanemu, drugiemu w grupie Zagłębiu Lubin na jego własnym terenie urwali tylko trampkarze, a bohaterem Chrobrego został Michał Bednarski, autor obu goli. Bolesnej klęski doznali za to młodzicy.

LDT: Zagłębie Lubin – Chrobry Głogów 2:2 (0:2)
Bramki: Bednarski x2.
Chrobry: Tyźlik – Balcerowski, Guz, Radliński (58′ Krzemień), Samul – Pawłowski (52′ Ałdaś), Ciechelski, Łętkowski – Obiała, Świtalski, Bednarski (54′ Gil)

Przed meczem taki wynik pewnie można by przyjąć z zadowoleniem, lecz po nim pozostał pewien niedosyt. Do przerwy gra z obydwu stron była bardzo spokojna i nastawiona na zachowanie czystego konta. Swoje sytuacje miały obie drużyny, jednak to głogowianom udało się zdobyć dwie bramki, w tym jedną bezpośrednio z rzutu rożnego. Druga połowa to ciągłe wstrzeliwanie długich piłek ze strony Zagłębia na połowę Chrobrego i groźne kontrataki wyprowadzane przez piłkarzy z Głogowa. Niestety, w tej części gry to zawodnicy z Lubina mieli więcej szczęścia i to oni trafili dwukrotnie. Mecz zakończył się wynikiem remisowym, który raczej nie jest krzywdzący dla żadnej z drużyn. Cieszy to, że po fatalnym meczu z Miedzią gracze Chrobrego pokazali, że był to wypadek przy pracy.

LDM: Zagłębie Lubin – Chrobry Głogów 7:0 (2:0)
Chrobry: Zamkowski – Jaskulowski, Olszanowski, Tomicki, Małucki, Kobiela, Gruchała, Nockowski, Dobrakowski, Filipowicz, Turoboś. Grali także: Kowalski, Michałowicz, Tymecki, Wicher.

Młodzi zawodnicy Chrobrego tylko przez pierwsze 20 minut toczyli wyrównaną walkę z Zagłębiem Lubin. Zepchnięci do defensywy groźnie próbowali zaskoczyć kontratakami. Niestety, pod koniec pierwszej połowy czerwoną kartkę dostał Paweł Jaskulowski i zaraz po tym padły dwie bramki dla Zagłębia Lubin ustalające taki wynik do przerwy. Po zmianie stron Zagłębie zdecydowanie potwierdziło swoją przewagę i sprawiedliwie pokonało Chrobrego.