LDTiM: niepowodzenie we Wrocławiu

Po trzy bramki straciły występujące w Lidze Dolnośląskiej Trampkarzy i Młodzików oba zespoły Chrobrego, których rywalem w 17 kolejce było FC Academy Wrocław. Podopieczni Jakuba Wolnego przegrali 1:3, natomiast młodsza drużyna Pawła Rząsy była bliżej ugrania czegokolwiek, ale i ona ostatecznie poległa 2:3.

LDT: FC Wrocław Academy – Chrobry Głogów 3:1 (0:0)
Bramki (Chrobry): samobójcza.
Chrobry: Tyźlik – Guz, Świtalski, Samul, Krzemień – Ciechelski, Łętkowski, Ałdaś (36’Radliński) – Obiała, Bednarski (60 Ziobroniewicz), Pawłowski (56 Olszanowski).

Spotkanie wyrównane i toczone głównie w środkowej strefie boiska. Niestety, nadal nie wszyscy zawodnicy zdają sobie sprawę z tego, że bez walki nie da się wygrać z nikim. Piłkarze z Wrocławia stanowili zespół, a zawodnicy z Głogowa zlepek indywidualności, w którym każdemu wydawało się, że mecz wygra się sam. Przełożyło się to na wynik i trzeba było schodzić z boiska ze spuszczonymi głowami. Już w środę gracze Chrobrego zmierzą się z Orłem Ząbkowice Śląskie i oby tym meczem udowodnili swoją prawdziwą wartość.

LDM: FC Wrocław Academy – Chrobry Głogów 3:2 (0:1)
Bramki (Chrobry): Gil, Jaskółowski.
Chrobry: Zamkowski – Małucki, Gruchała, Nockowski, Babski – Dobrakowski, Gil, Olszanowski, Turoboś – Jaskółowski, Kobiela Ponadto grali: Tomicki, Gardoń, Michałowicz, Tymecki, Kowalski

Mecz z dwoma różnymi połowami. Pierwsza należała zdecydowanie do młodzików Chrobrego i można żałować, że nie udało się zejść na przerwę z większą przewagą bramkową. Druga to inicjatywa po stronie gospodarzy, którzy po indywidualnych błędach głogowian zdobyli trzy gole przy tylko jednym Chrobrego.