LDTiM: trampkarze biją wicelidera

Zwycięsko z odbywającej się w ramach Ligi Dolnośląskiej Trampkarzy i Młodzików rywalizacji wyszli tylko trampkarze Chrobrego. Podopieczni Jakuba Wolnego, po dwóch golach Michała Bednarskiego, jednym Łukasza Kuczera i Patryka Obiały, pokonali na wyjeździe wiceliderującego Parasola Wrocław 4:2. Obecnie z dorobkiem 19 punktów zajmują 5 miejsce w tabeli. Młodzicy ulegli wrocławianom 0:1.

To był mecz z bardzo mocnym, posiadającym w swoim składzie trzech kadrowiczów DZPN i jednego kadrowicza Polski przeciwnikiem. Sytuacje w drużynie komplikowała absencja jednego ze środkowych obrońców, Kuby Guza, którego musiał zastąpić pomocnik Bartosz Świtalski. Pierwsza połowa to wzajemne wyczekiwanie i w sumie mało sytuacji podbramkowych. Przy stanie 0:0, niestety, Chrobremu nie udaje się wykorzystać rzutu karnego, co bardzo szybko się zemściło i to gospodarze objęli prowadzenie po dość przypadkowej akcji. Druga połowa to już popis głogowian, którzy grali niesamowicie konsekwentnie. Zaowocowało to zdobyciem trzech goli w przeciągu 5 minut. Był to właściwie knock out, po którym gospodarze już się nie podnieśli. Co prawda doprowadzili jeszcze do wyniku 2:3, ale w doliczonym czasie gry zawodnicy Chrobrego wyprowadzili kontrę, po której niesamowitym zwodem popisał się Patryk Obiała i głogowianie mogli cieszyć się ze zwycięstwa. Jedyne co martwi to kontuzje Krystiana Balcerowskiego i Macieja Krzemienia. Za mecz należą się pochwały dla całego zespołu, który zagrał dzisiaj chyba swój najlepszy mecz w tej rundzie.

LDT: Parasol Wrocław – Chrobry Głogów 2:4 (1:0)
Bramki (Chrobry): Bednarski x2, Kuczer, Obiała.
Chrobry: Wolanin – Balcerowski (68 Kupis), Kuczer, Krzemień (36 Łętkowski), Świtalski – Ciechelski, Pawłowski, Ałdaś – Samul, Bednarski (55 Obiała), Olszanowski (50 Radliński).

LDM: Parasol Wrocław – Chrobry Głogów 1:0