Lider, szlagier, wszyscy na mecz!

To już w piątek! 30 sierpnia o godzinie 19, przy Wita Stwosza rozpocznie się wielki mecz, hit rundy jesiennej, pojedynek z Odrą Opole! Do tego spotkania pomarańczowo-czarni przystąpią z pozycji lidera rozgrywek, co jest kolejny argumentem za tym, by najbliższy piątek spędzić razem z Chrobrym!

Mecz z Odrą to niewątpliwie kibicowski hit. Z tym rywalem pomarańczowo-czarni po raz ostatni mierzyli się w 2006 roku i trzeba przyznać, że po tylu latach przerwy, starcie z Odrą potrafi zmobilizować. Wystarczy tylko wspomnieć, że razem z kibicami opolskiej Odry, 30 sierpnia na naszym stadionie pojawią się także kibice zaprzyjaźnionego z nią Zagłębia Lubin. Czy trzeba coś dodawać? Kibicowski hit rundy jesiennej!

Bardzo ciekawie będzie również od strony sportowej. Nasi piłkarze, po dzisiejszej wygranej z Ostrovią, wskoczyli na fotel lidera rozgrywek! Pomarańczowo-czarni są w doskonałej formie, o czym świadczy zdobycie 13 z 15 możliwych punktów w bieżących rozgrywkach. Liczymy, że nasz zespół będzie kontynuował dobrą serię i 30 sierpnia dołoży do swojego konta kolejne trzy punkty!

Mecz Chrobry – Odra rozpocznie się o godzinie 19, ale my spotykamy się na „Skarbku” już o godzinie 17.30, skąd wszyscy razem przemaszerujemy na nasz stadion. To będzie wielkie święto, nie możesz tego przegapić!

Przypominamy, że wejściówki w promocyjnej cenie (5 złotych) cały czas dostępne są w kasach pływalni „Chrobry”. Zapraszamy.

escort mersin