Liga typera: nie tylko o satysfakcję, ale i o nagrody

Za 8 dni startuje III liga a wraz z nią kolejna, trzecia edycja naszej Ligi Typera. Pierwsze siedem osiem spotkań będzie można typować z początkiem przyszłego tygodnia, z czego dwa (Motobi – Łucznik oraz Vitrosilicon – Ilanka) odbędą się kilka dni później, aniżeli większość 1. kolejki. Tym razem pokusiliśmy się o drobne nagrody dla najlepszych typerów III ligi. Na chwilę obecną zwycięzca otrzyma wybraną przez siebie w sklepie internetowym www.iss-sport.pl piłkę o wartości do 100 zł (poza tymi klubowymi polskiego podwórka ;-)), a osoba, która uplasuje się tuż za nim, wybrany szal reprezentacji Polski o wartości do 25 zł, także w ISS. Istnieje możliwość, że paleta nagród zostanie poszerzona o kolejne produkty.
Jest więc o co grać, choć w poprzednich edycjach licznym udziałem udowadnialiście, że i sama satysfakcja wystarcza, aby rywalizować z pełnym animuszem.
Przy tym zaznaczamy, że wszystkie konta użytkowników, które zakładano na przestrzeni trwania poszczególnych edycji, zostały zachowane. Nie wymagamy więc nowych rejestracji od tych, którzy już wcześniej jej dokonali i brali przynajmniej śladowy udział w Lidze Typera. Zapraszamy za to nowe osoby – DOŁĄCZ już teraz!

Przykładowe produkty Internetowego Sklepu Sportowego:

Fot. www.iss-sport.pl