Liga Typera: upominki dla najlepszych

Wraz z końcem pierwszej części sezonu w III lidze dolnośląsko-lubuskiej zakończyliśmy zmagania w naszej Lidze Typera. Od sierpnia typowaliście wszystkie mecze rozgrywane w ramach tej ligi, plus, jako bonus, spotkania pucharowe z udziałem Chrobrego. Wasza rywalizacja była bardzo zacięta do samego końca. Dopiero ostatni mecz, Ilanki Rzepin z Moto-Jelczem Oława, przesądził o zwycięstwie NG, bo przed tym spotkaniem czołową lokatę okupował kundzior76. Musiał jednak zadowolić się drugą pozycją. Na pudle zmieścił się jeszcze Dymek1946. Gratulujemy. Łącznie w zabawie, na mniejszą lub większą skalę, udział wzięło 106 osób.
Główną nagrodę zgarnia więc NG, z którym jesteśmy już po rozmówce. Prosimy o wybranie w Internetowym Sklepie Sportowym www.iss-sport.pl piłki (o wartości do 100 zł) oraz szalika reprezentacji Polski (o wartości do 25 zł).
Kundzior76 oraz Dymek1946 otrzymają od nas nagrody pocieszenia – szaliki Polski, które mogą odebrać w siedzibie klubu począwszy od poniedziałku. Biuro Chrobrego mieści się w budynku sportowym przy drugiej płycie GOS i czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00.
Kolejna odsłona Ligi Typera wraz z początkiem rundy wiosennej w III lidze. Postaramy się o rozszerzenie możliwości typera i jeszcze bardziej atrakcyjne nagrody.