Majówka z Chrobrym: w piątek GieKSa!

Końcówka rundy zapowiada się pod znakiem walki o utrzymanie w pierwszej lidze. Na chwilę obecną nasz Chrobry zajmuje miejsce w strefie barażowej i ma przed sobą bardzo ważne mecze, w których musi zdobyć jak najwięcej punktów. Na początek GKS Katowice, z którym zagramy w najbliższy piątek (1.05) o godz. 19:00.

GKS to na dzień dzisiejszy dwunasta siła pierwszej ligi. W ostatniej kolejce katowiczanie wysoko przegrali na własnym terenie z Zagłębiem Lubin (0:5), co doprowadziło do zmiany trenera. Nowym opiekunem naszego piątkowego rywala został Piotr Piekarczyk.

W obecnym sezonie pomarańczowo-czarni grali z GKS-em Katowice już dwukrotnie. Oba te spotkania miały miejsce w Katowicach i w obu nasz zespół nie przegrał. W Pucharze Polski podopieczni Ireneusza Mamrota zdołali wyeliminować GieKsę po dwóch bramkach nieobecnego już u nas Krystiana Pieczary, natomiast ligowy pojedynek zakończył się remisem. Teraz konieczne będzie zwycięstwo i mocno wierzymy, że komplet punktów zostanie w Głogowie!

Mecz z GieKSą zapowiadał się jako jeden z najciekawszych pod względem kibicowskim przy Wita Stwosza. Niestety, katowiczanie zostali ukarani zakazem wyjazdowym za wydarzenia z meczu przeciwko GKS-owi Tychy, co oznacza, że w piątek sektor gości będzie pusty. Mimo wszystko widzimy się na stadionie i dopingujemy nasz zespół. Końcówka rundy będzie bardzo ważna, ponieważ czeka nas walka o uratowanie pierwszej ligi.

W maju do Głogowa przyjedzie także Arka Gdynia oraz Sandecja Nowy Sącz. Drugi z wymienionych zespołów jest obecnie ligowym sąsiadem Chrobrego i będzie to mecz o przysłowiowe sześć punktów. Najpierw czeka nas jednak pojedynek z GKS-em, dlatego w piątek jesteśmy z CHROBRYM!

WALCZYĆ CHROBRY WALCZYĆ!

escort mersin