Maraton z Chrobrym: Jaga i Olimpia!

Jeszcze dwa mecze czekają pomarańczowo-czarnych w bieżącym miesiącu. W czwartek do Głogowa przyjeżdża Jagiellonia Białystok, natomiast trzy dni później Olimpia Grudziądz. Na obu tych spotkaniach pojawią się kibice gości i oba te spotkania są bardzo ważne dla naszej drużyny, dlatego każdy kibic Chrobrego powinien sobie zakodować daty 25 oraz 28 września!

Najpierw Jagiellonia Białystok. Przedstawiciel ekstraklasy będzie rywalem Chrobrego w 1/16 finału Pucharu Polski. Do Głogowa wybiera się grupa kibiców z Podlasia. Dziś kibice Jagiellonii udają się na pierwszy wyjazd po trwającej pół roku karze. Nie zapominają oczywiście przy tym o wyjeździe do naszego miasta. Dla wszystkich, którzy jadą za Jagiellonią do Łęcznej, czeka promocja na czwartkowy wyjazd do Głogowa. W czwartek sektor gości nie będzie więc pusty, a każdy kto uważa się za kibica Chrobrego ma obowiązek sprawić, by nasz młyn wyglądał jak najlepiej. Na spotkanie z Jagiellonią obowiązuje pomarańczowa koszulka/bluza! Kto przyjdzie – na pewno nie pożałuje!

W niedzielę wracamy do walki o punkty. Do Głogowa przyjeżdża Olimpia Grudziądz. Swój przyjazd planują także kibice tej drużyny i wiele wskazuje na to, że czeka nas kolejny mecz z fanami przyjezdnych. Dla pomarańczowo-czarnych będzie to kolejny trudny, ale również niezwykle ważny mecz. Olimpia przed sezonem wymieniania była w gronie kandydatów do awansu, dlatego koniecznie musimy wspomóc dopingiem nasz zespół!

Przedsprzedaż biletów na mecze z Jagą (25.09) oraz Olimpią (28.09) w kasach pływalni „Chrobry”. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w godz. 8-21.

escort mersin