Mistrzostwa z Chrobrym !!!

Przeżyj wspólnie z nami emocje związane z piłkarskim świętem, jakim są Mistrzostwa Świata! Kibicujmy razem, oglądając wszystkie mecze Polaków na telebimie!

Stowarzyszenie Sympatyków Chrobrego Głogów zaprasza wszystkich sympatyków piłki nożnej w naszym mieście do wspólnego kibicowania reprezentacji Polski podczas meczy najbliższych mistrzostw świata.
Informujemy, że w dniu 9 czerwca nasze Stowarzyszenie podczas pierwszego meczu MŚ polskiej reprezentacji z Ekwadorem o godz. 20.00, organizuje wielką piłkarską fetę w restauracji Dziupla w Głogowie.
Zapraszamy wszystkich sympatyków Chrobrego Głogów, byłych i aktualnych piłkarzy, działaczy klubu oraz wszystkich miłośników reprezentacji do wspólnej zabawy.
Staramy się zaprosić jak największą ilość sympatyków piłki nożnej w Głogowie i zagwarantować im jak najlepszą atmosferę i warunki do oglądania meczy reprezentacji. Zapewnić ma to duży profesjonalny ekran oraz profesjonalne nagłośnienie.
Mamy nadzieje, że wspólne uczestniczenie w wielkim wydarzeniu sportowym, zaowocuje narodzeniem się wielu ciekawych dyskusji na temat piłki nożnej w Głogowie, oraz pozwoli nam na zintegrowanie środowisk i osób, którym na sercu leży dobro piłki nożnej w naszym mieście.
Podczas meczu wypełnić będzie można również deklarację członkowską stowarzyszenia.
Część dochodu z imprezy zostanie przeznaczony na cele charytatywne. Wstęp na mecz wynosić będzie symboliczne 2 PLN.

Serdecznie zapraszamy
Stowarzyszenie Sympatyków Chrobrego Głogów

KONTAKT
Prezes: Przemysław Bożek, tel. 608 588 884
Sekretarz: Paweł Chruszcz, tel. 501 107 431

Restauracja mieści się na ul. B. Prusa 16 (domki jednorodzinne obok oś. Piastów I).

[image=http://chrobry.glogow.pl/cutenews2/data/upimages/niemcy2006.jpg]