Na mecz z Ostrovią tylko do sektora Y!

Jutro o godzinie 18.00 rozpocznie się drugie tegoroczne spotkanie ligowe przy Wita Stwosza. Tym razem do Głogowa przyjedzie Ostrovia Ostrów, a wraz z nią kibice gości, co zwiastuje ciekawy wieczór i emocjonujące dziewięćdziesiąt minut. Tego meczu nie możesz przegapić!

Mecz z Ostrovią zapowiada się o wiele ciekawiej niż ostatnia domowa potyczka z UKP Zielona Góra, dlatego przychodząc na stadion musisz pamiętać, że w grę wchodzi tylko sektor Y! Przygotuj się więc na dziewięćdziesiąt minut głośnego i żywiołowego dopingu. Chrobry Cię potrzebuje!

Do meczu z Ostrovią przygotowała się grupa Ultras Chrobry, co jest kolejnym argumentem za tym, by wybrać ostatni sektor na trybunie zadaszonej. Pamiętaj o barwach, szalik na tym meczu to podstawa!

Od godziny 17.00 pod kasami stadionu zbierana będzie żywność długoterminowa dla polskich kombatantów na Kresach. Warto więc zabrać na mecz produkty żywnościowe, które w formie wielkanocnych paczek zostaną przekazane Polakom na Wschodzie.

Przypominamy również o puszkach, które będą na Was czekały na stadionie. Przed nami kilka ważnych spotkań, runda zapowiada się interesująco, dlatego warto wspomóc ruch kibicowski. Dostępne będą również vlepki przedstawiające oprawy grupy Ultras Chrobry, a także składaki A4. Wszystko dostępne w sektorze Y!

No i ostatni argument przemawiający za sektorem Y! To właśnie tam, w przerwie spotkania, rozpoczną się zapisy na wyjazdowy hit rundy do Opola. Na Odrę jedziemy 5 kwietnia, koszt wyjazdu to 45 złotych. Rezerwować terminy, zapisywać się i jedziemy na najważniejszy wyjazd rundy wiosennej!

escort mersin