Na zakończenie bez punktów

W ostatnim meczu sezonu legnickiej okręgówki rezerwy Chrobrego przegrały w Przemkowie z Zametem 1:2 (1:1). W szeregach MZKS-u na placu gry pojawiło się dwóch juniorów starszych. Sam wynik mógł być jeszcze bardziej korzystny dla gospodarzy gdyby nie Paweł Łużny, który w 72. minucie obronił rzut karny. Jedynego gola dla Chrobrego zdobył podchodzący w 39. minucie do ustawionej na 11. metrze piłki Marek Gródecki. Pozostałe mecze w niedzielę.

Zamet Przemków – Chrobry II Głogów 2:1 (1:1)

Bramki (Chrobry II): Gródecki 39.

Chrobry II: Łużny – Papuszka, Przewocki, Górski, Wikierski, Kierbedź, Kwaśnik, Pietruszko, Dopierała, Gródecki, Kotwas.

Również bez zdobyczy punktowej wracali do Głogowa piłkarze drugiej ekipy juniorów młodszych. Podopieczni Lucjana Stelmacha przegrali w Jaworze 1:5. Bramkarza Kuźni pokonał Maciej Sanojca.

Końcowe zestawienia tabel: klasa okręgowa seniorów i klasa okręgowa JM i JS.