Niedziela, hala, od godz. 12 dopingujemy najmłodszych!

Kibicu Chrobrego – przed Tobą naprawdę intensywny weekend. W piątek zdzieranie gardła na prezentacji, i niemal bez dłuższej chwili wytchnienia już w niedzielę wszyscy ponownie spotykamy się w hali widowiskowo-sportowej. Tym razem po to, aby wesprzeć najmłodszych piłkarzy naszego klubu, którzy zagrają w prowadzonym przez okręgowy związek turnieju.

Niespełna 10-letni adepci futbolu, których trenerem jest Ireneusz Przybylski, będą rywalizować z zespołami z najbliższego otoczenia: rówieśnikami z Lubina (Amico), Legnicy (Konfeks) czy Wschowy (Korona). Zmagania najmłodszych potrwają od godz. 12 do 15.

My spotkamy się punkt 12 na „balkonie”. Stamtąd będzie prowadzony doping dla pomarańczowo-czarnych, który, miejmy nadzieję, pomoże im w zwycięstwie, a nam w jeszcze lepszym przygotowaniu się do ligi.

Zainicjowaną przez SSChG akcję potraktujmy bardzo poważnie, w wydarzeniu uczestnicząc dokładnie tak, jakby był to mecz ligowy. Wasza obecność jest tym bardziej ważna, bo podczas spotkania zostaną poruszone kolejne ważne kwestie organizacyjne przed rundą wiosenną.

„Od małego na Chrobrego” – wspólnie zaszczepiajmy wśród najmłodszych przywiązanie do barw!