O przysłowiowe 6 punktów

W sobotę piłkarze rezerw Chrobrego, po dwutygodniowej przerwie, wracają do gry. W ostatnich dwóch spotkaniach z ekipami czuba tabeli stracili na własnym terenie łącznie 5 punktów, a teraz teoretycznie łatwiejsza okazja do rehabilitacji. Tylko teoretycznie. Przed głogowianami wyjazdowe starcie z Czarnymi Rokitki, a więc sąsiadem w tabeli, który w ligowej stawce znajduje się tuż przed Chrobrym, mając o jeden punkt więcej. Jest to więc pojedynek o przysłowiowe 6 oczek, a jak wiadomo, takie potrafią sprawić jeszcze więcej problemów. Dodatkowo w głogowskich rezerwach zabraknie wsparcia z pierwszej drużyny, bo mecz w Rokitkach odbędzie się w sobotę o godz. 17:00, a w tym czasie równolegle trwać będzie III-ligowy mecz MZKS-u z nowosolskim Dozametem.

W zaległym spotkaniu z 16. kolejki legnickiej okręgówki Arkon Przemków przegrał z Orkanem Szczedrzykowice 0:4 i jest to jak najbardziej pomyślny dla nas rezultat, gdyż oznacza, że gracze Arkonu pozostaną na ligowym dnie, nadal tracąc do głogowian 2 punkty.

W pozostałych meczach 20. serii grają: Konfeks Legnica – GKS Męcinka, Rataj Paszowice – Pogoń Góra, Kaczawa Bieniowice – Orkan Szczedrzykowice, Sparta Rudna – Zamet Przemków, Odra Chobienia – Nysa Wiadrów, Górnik II Polkowice – Iskra Kochlice, Arkon Przemków – Orla Wąsosz.