Odra Opole – Chrobry Głogów 1:1(1:0)

W rozegranym dzisiaj meczu w ramach 28 kolejki Chrobry zremisował w Opolu 1:1. Bramkę dla gospodarzy w 36 minucie strzelił Bonecki, w 47 minucie bramkę na 1:1 dla Pomarańczowo-czarnych strzelił Bach. W następnej kolejce CHROBRY zmierzy się na własnym boisku z Zagłębiem Sosnowiec, mecz odbędzie się w Sobotę 5 mają o godzinie 15:00. Widzimy się wszyscy w sektorze Y!

ODRA OPOLE – CHROBRY GŁOGÓW 1:1 (1:0)

1:0 Bonecki 35′

1:1 Bach 46′

Odra: Kuchta – Brusiło, Kowalski, Bodzioch, Winiarczyk – Mikinič, Bonecki, Habusta, Niziołek(78′ Ladecký), Marzec (62′ Trznadel) – Skrzypczak

CHROBRY: Gospodinow – Ilków-Gołąb, Wajsak, Michalec, Stolc – Bach (72′ Nowicki), Kona, Gąsior, Borecki (62′ Kaczmarek), Napołow – Trytko

Żółte kartki: Niziołek, Bodzioch, Bonecki (Odra) – Gąsior, Gospodinow, Ilków-Gołąb(Chrobry)

Sędzia: Łukasz Bednarek (Koszalin)