Olimpia pokonana, teraz czas na Tomaszów Mazowiecki

Piłkarze Chrobrego Głogów pokonali w meczu rundy przedwstępnej Pucharu Polski zespół Olimpii Elbląg 4:1 i zagrają w kolejnej fazie rozgrywek. W najbliższą środę, w meczu rundy wstępnej, pomarańczowo-czarni zagrają na wyjeździe z Lechią Tomaszów Mazowiecki.

Wczorajszy mecz z Olimpią dla Chrobrego rozpoczął się idealnie. Już w 4. minucie na listę strzelców wpisał się Łukasz Szczepaniak. Kolejne bramki padały dopiero w drugiej połowie. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Michał Ilków-Gołąb, a jedno trafienie dołożył ponownie Szczepaniak i mecz zakończył się wynikiem 4:1. W 64. minucie gry Mateusz Hałambiec nie wykorzystał rzutu karnego.

W najbliższą środę podopieczni Ireneusza Mamrota zagrają w Tomaszowie Mazowieckim.

Chrobry: Janicki – Ilków-Gołąb, Michalec, Samiec (77 Kuczer), Niewieściuk, Machaj, Hałambiec, Ulatowski, Szczepaniak, Kowalczuk (71 Michalski), Sędziak (82 Bednarski).

Olimpia Elbląg – CHROBRY GŁOGÓW 1:4 (0:1)
0:1 Szczepaniak 4
0:2 Ilków-Gołąb 48
1:2 Graczyk 61
1:3 Ilków-Gołąb 68
1:4 Szczepaniak 76
W 64 minucie Mateusz Hałambiec nie wykorzystał rzutu karnego (Rogaczow obronił)