OPERACJA OSTROVIA!

KONIEC PIER*OLENIA, POWAŻNA SPRAWA! W najbliższą sobotę do Głogowa przyjeżdża Ostrovia Ostrów Wielkopolski! Kibice Ostrovii już zaczęli mobilizację na ten wyjazd, dlatego pora na nas. To nie będzie zwykły mecz, na trybunach będzie naprawdę interesująco, dlatego WSZYSCY PRZYCHODZĄ DO SEKTORA Y!

Starsi kibice o ekipie Ostrovii trochę wiedzą. Wszystko za sprawą naszych byłych zgodowiczów z Kalisza i ich bezpośrednich spotkań z naszym sobotnim przeciwnikiem. Będzie to więc okazja do ponownego pojawienia się na meczu z Ostrovią. Młodsi będą mieli doskonałą okazję do tego, by udowodnić swój fanatyzm i miłość do Chrobrego!

Goście nie przejdą obok tego meczu obojętnie. W Internecie już pojawiła się zapowiedź video, także możemy być pewni, że sektor gości tego dnia nie będzie świecił pustkami. To nas jednak nie obchodzi! Skupiamy się tylko i wyłącznie na naszym SEKTORZE Y! Na Ostrovii wszyscy przychodzą do młyna. Nikt nie stoi na łuku, nie siedzi na pikniku, nie je kiełbasek. Wszyscy spotykamy się w młynie i od początku do końca zdzieramy gardło dla CHROBREGO! Przekazać dalej!

W ostatnich czasach niektórzy chyba zapomnieli, że istnieje coś takiego, jak SEKTOR Y! W sobotę będzie więc okazja do rehabilitacji i powrotu, bo wydarzenie zapowiada się interesująco!

W przerwie meczu z Ostrovią rozpoczną się zapisy na Odrę Opole. Kolejny, bardzo ciekawy mecz. O tym jednak w swoim czasie, więcej informacji w tygodniu.

CHROBRY GŁOGÓW – Ostrovia Ostrów Wielkopolski! SEKTOR Y!