Ostatnia prosta przed nami!

Przed nami ostatnie trzy domowe spotkania w bieżącym roku kalendarzowym. W sobotę zagramy z Ruchem Zdzieszowice, 15 listopada z Górnikiem Polkowice, a 23 z Polonią Bytom. Będzie się działo!

Na pierwszy ogień Ruch Zdzieszowice. Ten mecz rozegrany zostanie w najbliższą sobotę, a początek ustalono na godzinę 18. Cały czas trwa przedsprzedaż wejściówek na to spotkanie. Zachęcamy więc do odwiedzania kas pływalni „Chrobry” i nabywania biletów po promocyjnych cenach!

15 listopada, cztery dni po Święcie Niepodległości, na Wita Stwosza zagości Górnik Polkowice. Będą to swego rodzaju derby (choć nie tak atrakcyjne, jak te chociażby z Górnikiem Wałbrzych), dlatego obecność obowiązkowa!

Najciekawiej będzie jednak na koniec. 23 listopada o godzinie 16 rozpocznie się mecz z bytomską Polonią. Będzie ciekawie, bowiem do Głogowa przyjedzie jedna z lepszych kibicowskich ekip w naszej lidze. Każdy kto był na meczu w Bytomiu wie, że będzie ciekawie także i w Głogowie!

O każdym ze spotkań będziemy jeszcze pisali na łamach naszej strony, ale już teraz zakreślcie w kalendarzu terminy 26 października, 15 listopada i 23 listopada grubym, czerwonym flamastrem!

escort mersin