Patriotyczny projekt w Budżecie Obywatelskim

W poniedziałek wieczorem informowaliśmy Was o pomarańczowo-czarnym projekcie w tegorocznym Budżecie Obywatelskim, natomiast teraz dodajemy, że zgłoszony został również pomysł budowy sześciu popiersi osadzonych na postumentach. Serdecznie zachęcamy do oddawania głosów także na projekt Stowarzyszenia Patriotyczny Głogów.

Każdy mieszkaniec Gminy Miejskiej Głogów może oddać dwa głosy – jeden na projekt ujęty w „Bazie projektów” zlokalizowanym w jednym z Okręgów Konsultacyjnych oraz na jeden z projektów ogólnomiejskich. W tym przypadku głosowanie na wiaty przystankowe z herbem ChG i popiersia Bohaterów ze sobą nie koliduje!

Nowe wiaty przystankowe w kształcie bramek piłkarskich – wymiana 3 wiat przy ul. Wita Stwosza oraz montaż nowej wiaty przy ul. Kazimierza Wielkiego (przy obiekcie pływalni Chrobrego Głogów)

Budowa sześciu popiersi osadzonych na postumentach. Popiersia przedstawiają: Jan Borysewicz „Krysia”, Antoni Żubryd „Zuch”, Henryk Flame „Bartek”, Anatol Radziwonik „Olech”, Józef Kuraś „Ogień” oraz Stanisław Kasznica

Zapraszamy do głosowania!

escort mersin