Pewnie z czwartoligowcem

Piłkarze Chrobrego Głogów pokonali w sobotnie południe czwartoligową Prochowiczankę Prochowice 4:1 (1:0). Dwie bramki w tym spotkaniu zdobył Krystian Kowalski, zaś po jednym trafieniu zaliczyli Damian Żmijowski i Jarosław Mikutel.
Postawa pomarańczowo-czarnych przez większą część pojedynku wyglądała optymistycznie, bo zgromadzeni na obiekcie widzowie oglądali ładne i składne akcje w wykonaniu głogowskiej drużyny. Efektem tego były cztery strzelone bramki, po których boiskowe poczynania głogowian troszeczkę siadły, co wykorzystali goście.
Po stronie Chrobrego zabrakło kontuzjowanych Michała Bały, Michała Bukraby, Pawła Woźniaka oraz Łukasza Filipiaka, ale nie są to groźne urazy i wszyscy lada moment powinni powrócić do zajęć. Przy okazji potyczki z Prochowiczanką, na 12 minut przed końcem kontuzji nabawił się też Damian Żmijowski, który z braku opcji musiał zostać zastąpiony przez… broniącego Pawła Łużnego.

Sparing – 6 marca 2010, 11:00 – Głogów
Chrobry Głogów – Prochowiczanka Prochowice 4:1 (1:0)
Bramki (Chrobry): Krystian Kowalski x2, Jarosław Mikutel, Damian Żmijowski.
Chrobry (I połowa): Zaremba – Mikutel, Błauciak, Kotlarski, Filbier, Kowalski, Herbuś, Hałambiec, Janik, Kostek, Węglarz.
Chrobry (II połowa): Zaremba – Mikutel (Filbier), Błauciak (Herbuś), Kotlarski, Wolbaum, Kowalski (Janik), Kałużny, Niedźwiedź, Waszkowiak, Żmijowski (Łużny), Sojka.