PIERWSZA LIGA DLA GŁOGOWA! RELACJA Z NIEDZIELI

Piłkarze Chrobrego Głogów wygrali swój ostatni mecz w II lidze zachodniej i zapewnili sobie pierwsze miejsce w tabeli na koniec rozgrywek. W niedzielę pomarańczowo-czarni pokonali Gryf Wejherowo 4:0, a po meczu przyszedł czas na wielkie świętowanie!

Mecz z Gryfem był naszym ostatnim w drugiej lidze, stąd też wszyscy chcieli godnie pożegnać się z rozgrywkami. Wprawdzie ostatnia kolejka zostanie rozegrana w weekend, jednak Chrobry miał zagrać z KS Polkowice, zespołem który wycofał się po rundzie jesiennej. Na boisku pomarańczowo-czarni potwierdzili swoją dominację zdobyciem czterech bramek i w dobrym stylu pokonali walczących o utrzymanie piłkarzy z Wejherowa.

Na płocie wieszamy tego dnia 10 flag + transparent os. Hutnik oraz oś. Śródmieście z okazji przypadającego Dnia Dziecka. W sektorze Y zdecydowana większość miała pomarańczowe koszulki, podobnie zresztą jak na całym stadionie. Doping podczas meczu stał na średnim poziomie, tak jak w meczu z Rozwojem, momentami włączał się do niego cały stadion. W drugiej połowie prezentujemy oprawę składającą się z 60 transparentów na dwóch kijach. Razem z nami tego dnia obecnych było 40 kibiców Stilonu Gorzów w okazjonalnych koszulkach gratulujących nam awansu. Wielkie dzięki za dobre wsparcie!

Po meczu przyszedł czas na ostatnią i najważniejszą część wielkiego świętowania. Na specjalnej scenie pod ratuszem pojawili się piłkarze Chrobrego, natomiast całe Stare Miasto było tego dnia pomarańczowe. Nie zabrakło oczywiście pirotechniki, a oprócz kilkudziesięciu rac pojawiły się także fajerwerki.

Głogów był tego dnia pomarańczowy. Druga liga już za nami, pożegnaliśmy ją godnie i w naprawdę dobrym stylu. Teraz czas na równie dobre wejście na zaplecze ekstraklasy!

CHROBRY GŁOGÓW!

escort mersin