Po derbach czas na Niepołomice

Już dziś pomarańczowo-czarni zagrają o kolejne ligowe punkty. Po przegranych derbach z Miedzią Legnica, podopieczni Grzegorza Nicińskiego o zwycięstwo powalczą na terenie beniaminka z Niepołomic. Przeciwko Puszczy nasz Chrobry jeszcze nie grał, dlatego dzisiejsze starcie będzie pierwszą bezpośrednią potyczką. Miejmy nadzieję, że udaną!

W pierwszych sześciu spotkaniach Puszcza Niepołomice wywalczyła 10 punktów. Beniaminek dobrze zainaugurował nowy sezon i pokonał u siebie mocną Chojniczankę Chojnice (2:0). Na swoim terenie Puszcza przegrała jeszcze z Rakowem Częstochowa (2:3), zremisowała z Odrą Opole (1:1) oraz pokonała słabe w tym sezonie Wigry Suwałki (2:1).

Chrobry, mimo porażki w derbach, traci do lidera zaledwie jeden punkt. Sytuacja jest więc bardzo dobra i przy odrobinie szczęścia, szybko można wrócić na przodownictwo w tabeli Nice 1 Ligi. Najważniejsze jednak, aby drużyna wyszła zmotywowana na boisko w Niepołomicach i rozegrała dobre zawody przeciwko beniaminkowi.

We wrześniu czeka nas maraton spotkań z „nowymi” drużynami. W tym miesiącu zagramy jeszcze przy WS3 z Rakowem oraz Odrą Opole. Pierwszy beniaminek czeka na głogowian już dziś. Początek o godz. 16:30.

escort mersin