Po drugie: Nowa Sól!

…wszyscy jedziemy do Nowej Soli na mecz Stilonu! W sobotę 10 listopada, nasi gorzowscy zgodowicze rozegrają ligowe spotkanie z Dozametem. Początkowo mecz miał się odbyć 13 października, jednak nowy termin rozegrania wyznaczono na najbliższą sobotę, zatem dzień po meczu z ROW-em Rybnik, JEDZIEMY NA STILON!

Głogów i Nową Sól dzieli tylko nieco ponad 30 kilometrów, dlatego musimy wspomóc Stilonowców w jak najlepszej liczbie! Wyjazd na mecz z Dozametem będzie najtańszą wyprawą, jaka nas czeka w najbliższym czasie, dlatego żadna wymówka nie przejdzie. W przeszłości wiele razy kibice Chrobrego pojawiali się w Nowej Soli i teraz pora to powtórzyć. Potraktujmy ten mecz jak ważny pojedynek Chrobrego i w dobrym stylu wesprzyjmy naszych zgodowiczów z Gorzowa!

Na dworcu PKP zbieramy się o godzinie 10.30. Pociąg odjeżdża o 10.57. Cena wyjazdu ogranicza się do zakupu biletu (normalny 9 złotych, ulgowy za okazaniem odpowiednich dokumentów), dlatego namawiajcie znajomych i sobotę spędzamy w Nowej Soli! Prosimy również o załatwienie spraw związanych z biletami wcześniej, tak żeby nie robić niepotrzebnych kolejek pod kasami chwilę przed przyjazdem pociągu.

Stilon wiele razy wspierał nas w dobrych liczbach, więc teraz pora na rewanż! Początek meczu o godzinie 13.00.