Po rewanż i trzecie zwycięstwo z rzędu!

Już jutro o godz. 16 rozpocznie się mecz Chrobrego Głogów z Pogonią Siedlce. Pomarańczowo-czarni staną przed szansą na trzecie z rzędu zwycięstwo. Po triumfach w Legnicy i Tychach, głogowianie mają okazję do pierwszej wiosennej wygranej przed własną publicznością. Podopieczni Ireneusza Mamrota mają też możliwość zrewanżowania się mazowieckiej drużynie za porażkę z poprzedniej rundy. Pierwsze spotkanie Pogoń wygrała 2:0.

Wygrana niewątpliwie przydałaby się Chrobremu. Nasz zespół wywalczył sześć punktów w dwóch ostatnich meczach, ale przewaga nad strefą barażową to zaledwie cztery punkty. Pomarańczowo-czarni mają więc o co grać. Cel na Wielką Sobotę może być tylko jeden – trzecia z rzędu ligowa wygrana!

Tracące do nas cztery punkty drużyny Wisły Puławy i GKS-u Tychy zagrają kolejno ze Zniczem Pruszków (wyjazd, Znicz walczy o utrzymanie) oraz liderującą Chojniczanką Chojnice, która jest aktualnie na dobrej drodze do awansu. Jest więc szansa, że drużyny będące tuż za Chrobrym potracą punkty. Wówczas wygrana pozwoliłaby odskoczyć od wspomnianej dwójki i zbliżyć się na trzy punkty do Pogoni Siedlce.

Pomarańczowo-czarni potrzebują naszego wsparcia, dlatego widzimy się w MŁYNIE! Wspólnie walczymy o zwycięstwa. Po dobrych wyjazdach do Legnicy i Tychów, czas na powrót na WS3. Rywal kibicowsko jest zdecydowanie mniej atrakcyjny od poprzednich, ale sam mecz zapowiada się interesująco pod względem sportowym. Razem po trzy punkty!

escort mersin