Podsumowanie 11. kolejki

Niespodziewana porażka w Strzelcach Krajeńskich nie wyrządziła nam przesadnie dużej krzywdy. A prędzej czy później nastąpić musiała. W piłce nic nie trwa wiecznie, a jej piękno polega na nieprzewidywalności. Dlatego nie ma sensu oglądać się za siebie.
Za niespodziankę można uznać także rezultat w Trzebnicy. Może nie to, że miejscowa Polonia wygrała, ale że pokonała wysoko Polonię ze Świdnicy. Świdniczanie kończyli w dziesięciu, ale wówczas i tak było już pozamiatane. Ciekawostką jest, że sędzia Sylwester Dąbski z Wałbrzycha pokazał podopiecznym Jarosława Pedryca aż osiem żółtych kartek.
Końcowe minuty były radosne dla ekip z Kątów Wrocławskich i Świebodzina. Motobi wygrało z Orłem na jego własnym terenie 2:1 po golu Sławomira Rosieckiego w 88. minucie. A gracze Orła mają powody, aby pluć sobie w brodę, bo nie ustępowali przyjezdnym, co mogli potwierdzić w czwartej minucie doliczonego czasu gry. Wtedy sędzia wskazał na jedenasty metr boiska, ale strzał egzekwującego rzut karny Tomasza Dziekańskiego obronił Marcin Foltyn. W tak ciekawych okolicznościach Motobi zostało nowym liderem III ligi.
Z kolei Pogoń Świebodzin ograła Celulozę 1:0. Zadecydowała o tym nieustępliwość świebodzinian i gol Dariusza Nazara z 90. minuty.