Pomarańczowa koszulka i szalik na mecz z Tychami!

Już jutro o godzinie 18.00 przy Wita Stwosza rozpocznie się ciekawy pod względem kibicowskim mecz z tyskim GKS-em. Do Głogowa przyjedzie liczna grupa fanów wicelidera naszej ligi, co zapowiada jeszcze większe emocje podczas spotkania. Poniżej kilka spraw organizacyjnych odnośnie jutrzejszego meczu.Już jutro o godzinie 18.00 przy Wita Stwosza rozpocznie się ciekawy pod względem kibicowskim mecz z tyskim GKS-em. Do Głogowa przyjedzie liczna grupa fanów wicelidera naszejligi, co zapowiada jeszcze większe emocje podczas spotkania. Poniżej kilka spraw organizacyjnych odnośnie jutrzejszego meczu.

– Jeśli ktoś jeszcze nie zakupił wejściówki na to spotkanie, będzie miał do tego okazję także w dniu meczu. W godz. 8.00-15.30 bilety będą sprzedawane w pływalni „Chrobry”, natomiast o godzinie 16.30 rozpocznie się sprzedaż w kasach stadionu. Zachęcamy jednak do wcześniejszego nabycia wejściówki, co znacznie ułatwi wchodzenie na stadion. Zgodnie z hasłem „Na Tychy za pół dychy” bilet na ten mecz kosztuje 5 złotych.

– Na stadion przychodzimy w barwach – pomarańczowa koszulka oraz szalik. Wszyscy doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak wygląda nasz sektor, gdy większość ma na sobie pomarańczowe barwy, dlatego niech jutro przy Wita Stwosza dominuje ten kolor!

– Spotkanie rozpoczyna się o godzinie 18.00, ale w sektorze „Y” widzimy się już pół godziny wcześniej, a więc o 17.30.

– W przerwie meczu będzie możliwość kupienia zgodowych vlepek, koszt jednego kompletu to 5 złotych.

– Zbierane będą również pieniądze na potrzeby grupy Ultras Chrobry, dlatego niech każdy przygotuje co najmniej po 2 złote i wrzuci do puszki. Im więcej uda się uzbierać, tym okazalsze będą nasze oprawy podczas spotkań Chrobrego, a tego chyba wszyscy chcemy!

– Każdy kto pojawi się w sektorze „Y” ma obowiązek dopingować nasz zespół z całych sił! Wspólnie stwórzmy świetną atmosferę na trybunach, niech ten mecz będzie nasz!