Pomarańczowy finał!

W środę 30 maja piłkarze Chrobrego Głogów staną przed drugą w ciągu ostatnich dwóch lat szansą zwycięstwa w pucharowej rywalizacji na szczeblu legnickim. Rywalem głogowian będą rezerwy Zagłębia Lubin. Organizowany jest wyjazd autokarowy na spotkanie, które rozpocznie się o godz. 17:00 na stadionie w Chojnowie. Zbiórka wszystkich kibiców MZKS-u o godz. 15:30 pod halą widowiskowo-sportową, a całkowity koszt pomarańczowej eskapady po puchar wynosi 10 zł. Powrót do godz. 20:00.

Tak jakoś wyszło, że w Chojnowie jeszcze nie byliśmy, a wszystko co nowe, budzi ciekawość. Poza tym sam pucharowy pojedynek to pewien rodzaj odskoczni od przesiąkniętego ligą sezonu. Zwycięstwo w tym meczu jest warunkiem, który umożliwi dalszą walkę o szczebel centralny. Szczebel, na którym czekają I- i II-ligowe ekipy! Wspierając drużynę, dołóżmy własną cegiełkę do sukcesu w finale. Sukcesu otwierającego drogę, której w najlepszym wypadku absolutnie nie pożałujemy. Potraktujmy sprawę należycie poważnie i ruszmy tłumnie do Chojnowa! Trzeba nadać obiektowi w tej miejscowości trochę głogowskiego kolorytu! Do dzieła!

– poniższy tekst metodą kopiuj-wklej przesyłamy do wszystkich znajomych, jakich mamy zapisanych w komunikatorach internetowych (programy typu GG, Tlen itd.) czy skrzynkach pocztowych:

UWAGA! Dnia 30. maja (środa) organizowany jest wyjazd autokarowy do Chojnowa na finał okręgowego Pucharu Polski z Zagłębiem Lubin. Zbiórka wszystkich chętnych o godz. 15:30 pod halą widowiskowo-sportową. Mecz rozpocznie się o godz. 17:00. Powrót do godz. 20:00. Całkowity koszt wyjazdu wynosi zaledwie 10 zł. Wspólnie stwórzmy wspaniałą atmosferę, która pomoże pomarańczowo-czarnym piłkarzom Chrobrego w walce o trofeum otwierające drogę do pojedynków z tak renomowanymi drużynami jak chociażby Lech Poznań! Pokażmy się tam z jak najlepszej strony, jak największą liczbą, z jak najgłośniejszym dopingiem – po prostu, pokażmy, co znaczy głogowski styl! Zapraszamy!
MZKS CHROBRY GŁOGÓW! Przekaż tę wiadomość dalej…

CHROBRY GŁOGÓW
ON TOUR 2007!