Powody, dla których warto przyjść na prezentację!

IX prezentacja drużyn Chrobrego Głogów już jutro! Tradycyjnie w hali widowiskowo-sportowej zaprezentują się wszyscy zawodnicy występujący w pomarańczowo-czarnych barwach. W tym roku ich liczba wyniesie ok. 500. Wszystko to odbędzie się w obecności licznej widowni i akompaniamencie głośnego dopingu. Jeśli ktoś z Was jeszcze zastanawia się, czy warto spędzić piątkowy wieczór z Chrobrym, przedstawiamy listę argumentów za.

Prezentacja drużyn Chrobrego odbywa się przed każdą rundą wiosenną i jest to doskonała okazja do poznania nowych zawodników Chrobrego. Podczas zimowej przerwy, do Chrobrego trafiło kilku nowych piłkarzy, którzy mają pomóc pomarańczowo-czarnym w obronieniu I ligi. Nowe nabytki miały już okazję zaprezentować się głogowskiej widowni podczas sparingów ze Stilonem Gorzów oraz Górnikiem Wałbrzych, jednak w piątek zrobią to przed znacznie liczniejszą publicznością.

Oprócz zawodników z pierwszego składu, zaprezentują się rzecz jasna wszyscy pozostali piłkarze broniący barw Chrobrego. Nie zabraknie też tych najmłodszych i to dla nich prezentacja jest jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w roku. Możliwość pokazania się przed licznie zgromadzoną widownią czy wspólny doping, na pewno pomagają w budowaniu przywiązania do pomarańczowo-czarnych barw i co ważne, motywują do dalszej pracy. Wspólnie sprawmy, by najmłodsi zawodnicy ChG mieli co wspominać!

Doskonałe przetarcie przed ligą. Po raz ostatni Chrobry grał mecz o punkty 28 listopada. Od tego czasu minęło kilka miesięcy, więc wszyscy powinni odczuwać meczowy głód. Prezentacja to świetna okazja do potrenowania dopingu, przypomnienia sobie przyśpiewek czy nabrania meczowych nawyków. A trzeba wspomnieć, że runda wiosenna zapowiada się mega atrakcyjnie. Próba generalna w ten piątek? Jak najbardziej!

Skoro już jesteśmy przy lidze. Podczas prezentacji ruszają zapisy na wyjazd do Chojnic. Koszt całej wyprawy to 70 zł. Chojnice są naszym pierwszym wyjazdem od listopada. Wtedy obecni byliśmy m.in. na derbach w Legnicy. Później do Niecieczy wybrali się tylko nieliczni, więc tęsknota za wyprawami w Polskę powinna być u większości naprawdę wielka. Wniosek? Każdy kto uważa się za kibica CHROBREGO, musi jechać do Chojnic. Wyjazdy są solą kibicowania i te słowa powinny być największym argumentem przemawiającym za tym, by 7 marca być z Chrobrym!

Będzie też możliwość nabycia vlepek. Ostatnia oficjalna seria, II seria vlep FC Dobrzejowice. Wszystko do nabycia w naszym młynie, który zawsze podczas prezentacji znajduje się na balkonie za bramką. Warto więc wziąć ze sobą parę groszy, zwłaszcza, że nie zabraknie też puszki. Runda coraz bliżej, a ciekawych meczów mało nie będzie!

I na koniec to, o czym informowaliśmy już kilka dni temu. OBOWIĄZKOWO PRZYCHODZIMY NA BALKON ZA BRAMKĄ I OBOWIĄZKOWO NA POMARAŃCZOWO! Sprawmy, by nasz sektor prezentował się dobrze wizualnie. Dodatkowo dla osób, które się do tego dostosują, przygotowano niespodziankę. Szczegółów póki co nie zdradzamy, ale możemy już dziś napisać, że warto!

Nie pozostaje więc nic innego, jak spędzić piątkowy wieczór w hali widowiskowo-sportowej! Zachęcamy wszystkich, w tym osoby, które jeszcze nie do końca przesiąknęły Chrobrym i kibicowanie nie stanowi 3/4 ich życia. Prezentacja to doskonała okazja, by złapać pomarańczowo-czarnego bakcyla i mocno wierzymy, że po wyjściu z hali wielu młodych kibiców uzna, że Chrobry Głogów to coś zdecydowanie więcej niż tylko klub sportowy i tym samym rozpocznie swoją kibicowską przygodę!

Wstęp na prezentację jest bezpłatny.

TYLKO CHROBRY!

escort mersin